SABELBAJONETTER, 2 st, Sanderson Bros, Sheffield tidigt 1900-tal.

303366. SABELBAJONETTER, 2 st, Sanderson Bros, Sheffield tidigt 1900-tal.

Sabelbajonetter modell 1907, den med tillverkningsår 1913, den andra 1917, längd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 929