BORDSTELEFONER, 4 st, Cobra/Ericofon LM Ericson.

303359. BORDSTELEFONER, 4 st, Cobra/Ericofon LM Ericson.

Höjd ca 21 resp. 23 cm.

Slitage, repor, en telefon ommålad i guld.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 resp. 23 cm.

Antal besök: 919