BO ÅSTEDT. Olja på duk, "Vid Kåseberga", signerad B Åstedt, daterad 1982.

303291. BO ÅSTEDT. Olja på duk, "Vid Kåseberga", signerad B Åstedt, daterad 1982.

38 x 45,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 45,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 723