FÅTÖLJER, 1 par, 1880-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1880-tal.
303267. FÅTÖLJER, 1 par, 1880-tal.

Brun klädsel med mahognyben.

Bruksslitage samt träskador på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun klädsel med mahognyben.

Antal besök: 899