Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
JENS SINDING CHRISTENSEN. Stockholmsmotiv, olja på duk, signerad.
30317. JENS SINDING CHRISTENSEN. Stockholmsmotiv, olja på duk, signerad.
49 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 70 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 409