ARMBAND med berlock i form av hjärta i 18/14K gulguld.

303164. ARMBAND med berlock i form av hjärta i 18/14K gulguld.

Armlänk i 14K gulguld med öppningsbar berlock i 18K gulguld besatt med röda och gröna fasettslipade stenar? samt små pärlor.
Vikt 6,8 gram.
Längd 17 cm.
Hjärtats höjd ca 15 mm, bredd ca 13 mm,
Ostämplat.

Lagning.
En glas/sten saknas.
Bucklor.
Ostämplat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 6,8 gram.
Längd 17 cm.
Ostämplat.

Lagning.
En glas/sten saknas.
Bucklor.
Ostämplat.

Antal besök: 1 077