BROSCH i förgyllt silver besatt med turkoslik sten.

303162. BROSCH i förgyllt silver besatt med turkoslik sten.

Brosch i förgyllt silver, fäste med genombruten dekor av blommor, besatt med tukos lik sten.
Längd 27 mm.
Vikt 11 gram.
Märkt Silver.

Bruksskick.
Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 mm.
Vikt 11 gram.
Märkt Silver.

Bruksskick.
Förgyllning med slitage.

Antal besök: 942