BROSCH i 23K gulguld, två bearbetade vigselringar besatt med pärla.
303144. BROSCH i 23K gulguld, två bearbetade vigselringar besatt med pärla.
Två sammansatta, bearbetade ringar besatta med pärla, hamrad dekor. Säkerhetslås.
Vikt: 13,4 gram.
Längd 40 mm.
Bredd 20 mm.
Stämplade: JRT?, kattfot, 23K, Stockholms stads stämpel, M7.
samt JEK?, kattfot, 23K, Stockholms stads stämpel, G7.
Vikt: 13,4 gram.
Längd 40 mm.
Bredd 20 mm.