PARTI PORSLIN, 22delar, Björn Wiinblad. Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

303111. PARTI PORSLIN, 22delar, Björn Wiinblad. Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

Bestående av: 10 tallrikar i kartong, 2+1 tallrikar, 2 +1 skålar, 2 +1 burkar med lock, 2 vaser, höjd ca 3 - 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 791