Två örhänge, snarlika modell.
Vikt 1,9 gram.
Stämplade: DE, F, Kattfot, 18K, I8.
samt Alton F, Kattfot, 18K, B10.
Längd 20-22 mm.
Bruksskick.
Snarlika modeller.
Två örhänge, snarlika modell.
Vikt 1,9 gram.
Längd 20-22 mm.
Bruksskick.
Snarlika modeller.