ÖRHÄNGE i 18K gulguld, 2 st, "creoler".

303082. ÖRHÄNGE i 18K gulguld, 2 st, "creoler".

Två örhänge, snarlika modell.
Vikt 1,9 gram.
Stämplade: DE, F, Kattfot, 18K, I8.
samt Alton F, Kattfot, 18K, B10.
Längd 20-22 mm.

Bruksskick.
Snarlika modeller.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två örhänge, snarlika modell.
Vikt 1,9 gram.
Längd 20-22 mm.

Bruksskick.
Snarlika modeller.

Antal besök: 5 805