TAKLAMPA, majolika, 1900-tal.

TAKLAMPA, majolika, 1900-tal.
302962. TAKLAMPA, majolika, 1900-tal.

För el.

Höjd som på bild 100, diameter 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För el.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 595