GUNNAR ZILO. Kvinnoporträtt. Olja på pannå, signerad.

302947. GUNNAR ZILO. Kvinnoporträtt. Olja på pannå, signerad.

44 x 36,5 cm.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 36,5 cm.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besök: 2 272