YTTERFODER, 1 par, majolika, Gustavsberg.

302921. YTTERFODER, 1 par, majolika, Gustavsberg.

Diameter 22, höjd 17 cm.

Bruksslitage samt smärre bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22, höjd 17 cm.

Antal besök: 1 776