EMMA GISMONDI SCHWEINBERGER. Giano Vano design sidobord.

302898. EMMA GISMONDI SCHWEINBERGER. Giano Vano design sidobord.

glasfiber, ca. ”60-talet.
Höjd 40cm, diameter 40cm.

Med tecken på slitage, som små repor och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

glasfiber, ca. ”60-talet.
Höjd 40cm, diameter 40cm.

Antal besök: 2 551