FIGURINER, VAS samt FAT, 4 delar, Upsala-Ekeby, bl a Mari Simmulson.

302885. FIGURINER, VAS samt FAT, 4 delar, Upsala-Ekeby, bl a Mari Simmulson.

Figurin, fiskbärande figur, höjd ca 23 cm
Figurin, leopard, längd ca 20 cm
Fat, längd ca 16,5 cm
Vas, höjd ca 10 cm.

Slitage. Vas samt fiskbärare med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, längd ca 16,5 cm
Vas, höjd ca 10 cm.

Antal besök: 1 390