ORDBÖCKER, 2 volymer, Lexicon Latino-Svecanum... Ord-Bok.

302882. ORDBÖCKER, 2 volymer, Lexicon Latino-Svecanum... Ord-Bok.

Upsala, Tryckt hos Direct och K Acad. Boktryckaren Joh. Edman 1790.

Slitage, smärre skador och revor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 898