KERAMIK, 3 delar, "Bagdad", Bertil Wallien för Gustavsberg.

302876. KERAMIK, 3 delar, "Bagdad", Bertil Wallien för Gustavsberg.

Högsta höjd ca 17,5 cm.

Slitage. 2 delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 17,5 cm.

Slitage. 2 delar med nagg.

Antal besök: 3 754