Soffbord med skiva fanerad i ljust trä
Kopplade ben
Höjd 49 cm
Längd 102 cm
Djup 53 cm.
Bruksslitage.
Kopplade ben
Höjd 49 cm
Längd 102 cm
Djup 53 cm.
Bruksslitage.