FIGURIN, keramik, elefant, Vicke Lindstrand för Upsala-Ekeby.

302867. FIGURIN, keramik, elefant, Vicke Lindstrand för Upsala-Ekeby.

Etikettmärkt. Längd ca 28 cm.

Slitage, fläckar. Smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt. Längd ca 28 cm.

Antal besök: 970