KERAMIK mm, 8 delar, bl.a. Goebel.

30286. KERAMIK mm, 8 delar, bl.a. Goebel.

Tobaksburk, 1800/1900-tal.
Speldosa, Goebel, i form av ängel.
Figurin, Wallendorf mm.
Höjd ca 3,5-25 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tobaksburk, 1800/1900-tal.
Figurin, Wallendorf mm.
Höjd ca 3,5-25 cm.

Skador.

Antal besök: 754