Tobaksburk, 1800/1900-tal.
Speldosa, Goebel, i form av ängel.
Figurin, Wallendorf mm.
Höjd ca 3,5-25 cm.
Skador.
Tobaksburk, 1800/1900-tal.
Figurin, Wallendorf mm.
Höjd ca 3,5-25 cm.
Skador.