SPELBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

302854. SPELBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Svarvade ben
Inredning för backgammon
Höjd 77 cm
Bredd 88 cm
Djup 43 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvade ben
Inredning för backgammon
Höjd 77 cm
Bredd 88 cm
Djup 43 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 867