ANDERS ZORN. "Kajutan", etsning, signerad.

302787. ANDERS ZORN. "Kajutan", etsning, signerad.

Bildstorlek 29,5 x 19,5 cm.

Något gulnat blad.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 29,5 x 19,5 cm.

Något gulnat blad.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 6 345