BENGT BÖCKMAN. Huskropp, etsning, signerad.

302772. BENGT BÖCKMAN. Huskropp, etsning, signerad.

Provtryck, bildstorlek 47 x 37 cm.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 957