COLLIER, silver och emalj, OPRO, Norge, 1950/60-tal.

302754. COLLIER, silver och emalj, OPRO, Norge, 1950/60-tal.

Längd ca 42 cm. Rosa emalj.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 42 cm. Rosa emalj.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 281