MATSALSBORD, med klaff, 1900-talets andra hälft.

302724. MATSALSBORD, med klaff, 1900-talets andra hälft.

LÄngd 115, bredd 79, höjd 72 cm, klaff 30 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 857