VÄGGSPEGEL, förgylld ram + VÄGGUR, förgylld, gustaviansk stil.

302719. VÄGGSPEGEL, förgylld ram + VÄGGUR, förgylld, gustaviansk stil.

Spegel höjd 71, bredd 50,5 cm.
Väggur höjd 59 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggur höjd 59 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 117