STOL, Nesto och SMINKBORD och teakfanér, 1950/60-tal.

302699. STOL, Nesto och SMINKBORD och teakfanér, 1950/60-tal.

Längd 97,5, bredd 50, höjd ihopfälld 71 cm.

Slitage, fläckar, repor, sötskador, kedjehållare med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 178