LEKSAKER, 3 delar, plåt, BILAR, Corgi Toys samt BENSINMACK, 1950/60-tal.

30266. LEKSAKER, 3 delar, plåt, BILAR, Corgi Toys samt BENSINMACK, 1950/60-tal.

Hillman Husky och Triumph TR2.

Skador, slitage, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 918