SKEDAR, 2 st, silver, vikt ca 41 gram, stämplad GW, Falun, 1874.

302658. SKEDAR, 2 st, silver, vikt ca 41 gram, stämplad GW, Falun, 1874.

Längd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 682