302654. MATS NORRYD. "Möte med Selma Lagerlöf", 3 st grafiska blad, signerade samt numrerade 112/285.
Nr 1, Jerusalem.
Nr 2, Kejsaren av Portugallien.
Nr 3, Anna Svärd.
Samtliga blads mått 51 x 45 cm.
Yttermått på ramarna 57 x 52.
Lätt vågigt papper, bruksslitage.