HERRBETJÄNT i lövträ, Fratello Reguitti, Brevettato, Italien, 1900-tal andra hälft.

302620. HERRBETJÄNT i lövträ, Fratello Reguitti, Brevettato, Italien, 1900-tal andra hälft.

Höjd 99 cm.
Längd 45 cm.
Detaljer i metall.
Märkt: Brevettato FR made in Italy.

Bruksslitage.
Repor.
Stötmärken.
Lite vrickig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 99 cm.
Längd 45 cm.
Detaljer i metall.

Bruksslitage.
Repor.
Stötmärken.
Lite vrickig.

Antal besök: 933