VAS i glas, Bengt Orup, Johansfors, signerad Johansfors Orup.

302608. VAS i glas, Bengt Orup, Johansfors, signerad Johansfors Orup.

Cylindrisk. Underfång i olika toner, blått, gult, grönt.
Höjd 17 cm.
Etikettmärkt Johansfors Sweden.
Signerad Johansfors Orup.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.
Signerad Johansfors Orup.

Repor.

Antal besök: 4 489