FÅTÖLJER, 2 st, 1900-tal.

FÅTÖLJER, 2 st, 1900-tal.
30257. FÅTÖLJER, 2 st, 1900-tal.

Mönstrad samt röd klädsel. En röd fotpall medföljer.

Bruksslitage. Slitage på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Slitage på ben.

Antal besök: 1 284