DOCKSÄNG, 3 DOCKOR SAMT TILLBEHÖR, 1900-talets mitt.

302546. DOCKSÄNG, 3 DOCKOR SAMT TILLBEHÖR, 1900-talets mitt.

Sängens längd 65, bredd 36, höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 816