KARAFFER, med handtag, 2 st, glas, 1900-tal.

302489. KARAFFER, med handtag, 2 st, glas, 1900-tal.

Höjd ca 44 resp. 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 44 resp. 46 cm.

Slitage.

Antal besök: 967