FIOL, stämplad Ole Bull, 2 stråkar, 1900-tal.
302457. FIOL, stämplad Ole Bull, 2 stråkar, 1900-tal.
Fiol med renoverat stall.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Fiol med renoverat stall.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
7 321