PARTI LP-SKIVOR, 35 st, från 1970 och 1980-talet.

302431. PARTI LP-SKIVOR, 35 st, från 1970 och 1980-talet.

Bland annat Eric Clapton & Yardbirds, Eagles, Manfred Mann´s Earth Band, Twisted Sisters och 10 CC.

Bruksslitage och ej examinerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804