BYRÅ , valnöt, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.
302423. BYRÅ , valnöt, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.
Total höjd 91 cm. Längd 99 cm.
Bredd 58 cm.
4 lådor samt två mindre i uppsats.
Rester efter tidigare spegeluppsats - montering/hål i skiva samt märken/nyansskillnad på skiva.
Bruksslitage, mindre fanérsläp/skador. Stöt och slagmärken.
Bredd 58 cm.