BYRÅ , valnöt, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

302423. BYRÅ , valnöt, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Total höjd 91 cm. Längd 99 cm.
Bredd 58 cm.

4 lådor samt två mindre i uppsats.

Rester efter tidigare spegeluppsats - montering/hål i skiva samt märken/nyansskillnad på skiva.
Bruksslitage, mindre fanérsläp/skador. Stöt och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 58 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 680