VAS, SKÅL PÅ FOT, JARDINÄR och SKÅL MED LOCK, nysilver och glas, jugend, 1900-talets första fjärdedel.

30241. VAS, SKÅL PÅ FOT, JARDINÄR och SKÅL MED LOCK, nysilver och glas, jugend, 1900-talets första fjärdedel.

Höjd ca 18-25 cm.

Smärre nagg, jardinär med graverad inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18-25 cm.

Antal besök: 1 104