BESTICK i nysliver, 24 delar, Emil O Möller, Malmö.

302399. BESTICK i nysliver, 24 delar, Emil O Möller, Malmö.

Dekor med rosetter och hölstrat skaft
12 gafflar, längd 18 cm
Stämplade EM.O:Möller, NS, N.I
12 knivar, längd 21 cm
Stämplade Emil.O.Möller, Malmö, import.

Bruksskick
Några fästen till knivblad med rost, några lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 18 cm
12 knivar, längd 21 cm

Bruksskick

Antal besök: 3 001