302399. BESTICK i nysliver, 24 delar, Emil O Möller, Malmö.
Dekor med rosetter och hölstrat skaft
12 gafflar, längd 18 cm
Stämplade EM.O:Möller, NS, N.I
12 knivar, längd 21 cm
Stämplade Emil.O.Möller, Malmö, import.
Bruksskick
Några fästen till knivblad med rost, några lösa.