TVÅ TAVLOR, en olja på duk och en på pannå.

302398. TVÅ TAVLOR, en olja på duk och en på pannå.

Tavlan med motiv från Södra Frankrike är målad av Jack Eichborn, den andra av Tage Gavik, båda signerade.
Mått: 46x54 cm samt 33x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 46x54 cm samt 33x41 cm.

Antal besök: 819