HANDVÄSKOR SAMT BÖRSAR, krokodil samt ormskinn.

302319. HANDVÄSKOR SAMT BÖRSAR, krokodil samt ormskinn.

5 delar.

Skador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 delar.

Skador samt bruksslitage.

Antal besök: 1 155