Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Vintagekläder & Accessoarer
HANDVÄSKOR SAMT BÖRSAR, krokodil samt ormskinn.
302319. HANDVÄSKOR SAMT BÖRSAR, krokodil samt ormskinn.
5 delar.
Skador samt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
5 delar.
Skador samt bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
908