PARTI NYSILVER, bla bestick AG Dufva, 1900-tal.

30230. PARTI NYSILVER, bla bestick AG Dufva, 1900-tal.

Bestående av bla skålar, fat mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 157