SOFFA samt STOLAR, ett par, Carl Larsson/Gustaviansk-stil, 1900-talets första kvartal.

302290. SOFFA samt STOLAR, ett par, Carl Larsson/Gustaviansk-stil, 1900-talets första kvartal.

Svartlackerade. Gul respektive röd sits. Soffans längd 170 cm.

Slitage, mindre avslag på ett av soffans ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 887