MATTALLRIKAR, 12 st, porslin, "Citron III", Limoges, Frankrike, 1900-talets slut.

302263. MATTALLRIKAR, 12 st, porslin, "Citron III", Limoges, Frankrike, 1900-talets slut.

Märkta undertill, Citron III, Limoges France, porcelaine du site corot, Bill Goldsmith.
Diameter 30 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 2 520