ARMBANDSUR, stål, Omega, Seamaster, Electronic f-300 Hz. 1900-tal.

302252. ARMBANDSUR, stål, Omega, Seamaster, Electronic f-300 Hz. 1900-tal.

Herrur.
Klockband i läder.
Diameter på ur: 3 cm.

Bruksslitage, repor på glas, klockband hårt slitage, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur.
Klockband i läder.
Diameter på ur: 3 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 432