BARSKÅP intarsiadekor, 1900-talets andra hälft.

302232. BARSKÅP intarsiadekor, 1900-talets andra hälft.

Inredning för glas och flaskor, utdragbar bricka.Höjd 107, längd 89, bredd 41 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 316