VÄGGKONSOLER, gips och trä, 1900-tal.

302231. VÄGGKONSOLER, gips och trä, 1900-tal.

Höjd ca 27 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Antal besök: 996